Mysłowice - wyjątkowa willa na sprzedaż!

dom wielorodzinny • na sprzedaż • rynek wtórny • Mysłowice • Słupna • okolice Promenady

890 000  • 380 
2 342 zł za m2

10 pokoi • 2 łazienki

 Kontakt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość ( o powierzchni 905m2) zabudowaną budynkiem mieszkalnym oraz dwoma garażami. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 380m2 jest obiektem mieszkalnym, dwukondygnacyjnym, w całości podpiwniczonym o następującym rozkładzie pomieszczeń:

PARTER: hol, przestronny salon z kominkiem ( o powierzchni ok. 60m2) z przejściem do widnej, dużej kuchni, pokoju bilardowego, trzech niezależnych pokoi, pralni oraz widnej łazienki z kabiną prysznicową razem z WC.

Na PIĘTRO składają się z kolei: pięć, jasnych, niezależnych pokoi ( w tym jeden z wyjściem na duży balkon), duża, widna łazienka z kabiną prysznicową razem z WC oraz dwuosobowa, przytulna sauna.

Wykończenie - na podłogach parkiet dębowy, wykładziny dywanowe oraz PCV oraz płytki ( w kuchni i pomieszczeniach sanitarnych). Stolarka okienna PCV, drewniane schody, ogrzewanie gazowe.

Na terenie posesji znajdują się dodatkowo dwa garaże murowane oraz dodatkowe miejsce do parkowania na podjeździe.
Działka ogrodzona z bramą wjazdową przesuwną-sterowaną pilotem.

Nieruchomość mieszkalna jest w zabudowie zwartej z historycznym budynkiem będącym fragmentem Dworku Sułkowskich, a oferowany do sprzedaży budynek stanowi przebudowaną cześć dworku. Pod całością budynku znajdują się zabytkowe piwnice dworku rodu Sułkowskich, z oryginalnymi sklepieniami.

Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest jej lokalizacja - Słupna to historyczna dzielnica miasta Mysłowice, przylegająca od strony północnej do dzielnicy Śródmieście. Pod względem architektonicznym na terenie dzielnicy przeważa zabudowa budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi i kilkurodzinnymi, a poprzez promenadę posiada połączenie z parkiem.
W pobliżu dostępna również komunikacja autobusowa, a także liczne punkty usługowe ( markety Lidl, Netto, Biedronka, poczta, apteka, przychodnia itp).
Lokalizacja oraz rozkład nieruchomości świetnie nadaje się nie tylko dla osób poszukujących wyjątkowej nieruchomości dla swojej rodziny, ale także dla firm na prowadzenie działalności gospodarczej (np. jako siedziba firmy, czy też wydzielenie niezależnych mieszkań, prowadzenie działalności gastronomicznej, hotelowej lub domu seniora).
CENA PODLEGA JESZCZE NEGOCJACJI!

Prowizja biura.

Dodatkowe informacje: Karolina Pawlik, kontakt: 32/ 350 11 50 lub 602 250 795.
ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA NIERUCHOMOŚCI!
Więcej atrakcyjnych ofert apartamentów, domów i mieszkań do kupna i najmu, a także lokali komercyjnych, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www. colosseum. pl lub proszę wysłać zapytanie na adres: sprzedaz@colosseum. pl, a prześlemy pełną ofertę aktualnych nieruchomości.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo nr 2679.
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapewniamy miłą i fachową obsługę. Na życzenie klienta bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.
We offer our services also in English.
  • od kiedy dostępna: 2020-03-01
  • powierzchnia: 380 m2
  • powierzchnia działki: 905 m2
  • liczba pokoi: 10 pokoi
  • liczba łazienek: 2 łazienki
  • data ostatniej aktualizacji: 2 Marzec 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

Colosseum Nieruchomości Jureczka Obrok

ul. Warszawska 10 40-009 Katowice woj. śląskie

tel: +48 602 250 795

tel: +48 602 707 357

Karolina Pawlik

tel: +48 32 350 11 50

tel: +48 602 250 795

Osoba do kontaktu: Karolina Pawlik